Rozwiń

Małżeński fitness

Jest to kolejna nasza propozycja skierowana do małżonków. Zachęcamy Was, jak zwykle, do wygospodarowania czasu do wspólnego spędzenia paru chwil ze współmałżonkiem w celu pogłębienia więzi małżeńskiej.

Zajęcia, które Wam tym razem proponujemy, będą miały charakter prozdrowotny :)

Jesteśmy przekonani, że warto dbać o nasze zdrowie i jako taką kondycję fizyczną. Z własnego doświadczenia wiemy jak ważne jest to, jak się na co dzień czujemy. Często spotykamy się przecież z opinią, że zdrowie jest najważniejsze. Dlaczegóż by więc nie zadbać o siebie także w kontekście zdrowia i dobrego samopoczucia na wspólnych z mężem/żoną zajęciach prozdrowotnych?

Tym razem proponujemy, żebyście zadbali o Wasze kręgosłupy i nie tylko. Dla jednych będzie to profilaktyka zapobiegawcza dla innych wyleczenie może już istniejących dolegliwości, a dla jeszcze innych (aktywnych) podniesienie swojej sprawności i kondycji.

Zajęcia poprowadzi Pani Agnieszka – instruktor fitnessu, w asyście swojego męża :) Pierwsze pilotażowe zajęcia Pani Agnieszka przeprowadziła już z małżeństwami, które tańczą tango. Małżonkowie wspólnie wykonywali cześć ćwiczeń lub wzajemnie sobie asystowali. Okazało się to bardzo ciekawym doświadczeniem małżeńskim. Oprócz zwykłego wykonywania proponowanych przez profesjonalistę ćwiczeń, pojawił się również element wspierania się przez małżonków nawzajem, pomagania sobie oraz bliskości i troski.

Podsumowując – łączymy w tych zajęciach budowanie relacji poprzez bliskość z dbaniem o kondycję zdrowotną.

Zajęcia będą odbywać się we wtorki  w godz. 20.00 – 21.00.
Małżeństwa, które nie mogą w tym czasie uczestniczyć a są zainteresowane taką formą prosimy o zapisanie się z podaniem dogodnego dla was terminu.

Termin: 6 marca 2018 - 30 czerwca 2018 - godz. 20:00 - 21:00 - prosimy o punktualność
Miejsce: Rzeszów - Rzeszów, ul. 17-tego Pułku Piechoty 1 (boczna ul. Reformckiej)

Zapisz się na to wydarzenie wypełniając poniższy formularz:

Wolnych miejsc (1 para - 1 miejsce): 4/15


Dane do przelewu:
Parafia MB Nieustającej Pomocy
ul. Bursztynowa 1
35-322 Rzeszów
Nr konta : 42917610482001000270520002

W tytule płatności prosimy wpisać: "Wasze imiona i nazwisko".